Květen 28, 2022
Ostatní

Pronájem prestižní adresy trvalého pobytu může pomoci k parkování, práci či k lepší škole

V současnosti je v České republice aktuální zákon, který říká, že každý jedinec má mít trvalé bydliště, kde bydlí. Pokud žijete v podnájmu nepotřebujete souhlas majitele nemovitosti. Na evidenci obyvatel vám trvalé bydliště změní na základě aktuální podnájemní smlouvy. Tento zákon vešel v platnost z jednoduchého důvodu. Na městských úřadech se zvyšoval počet lidí s trvalým bydlištěm, kteří byli následně nedohledatelní. Jak ovšem všichni víme, realita je mnohdy jiná. Spousta majitelů nemovitostí má s přihlášením trvalého bydliště problém, což však není jediný důvod, proč využít pronájem adresy trvalého pobytu.

Virtuální trvalé bydliště vzbuzuje důvěru

Trvalé bydliště na městské úřadu nevzbuzuje žádnou důvěru. Pokud se chcete stát živnostníkem, je pro vás adresa důležitá. Pronájem adresy trvalého pobytu Praha je určen pro ty, kteří stojí o posun ve svém podnikání. Ať už jste instalatér nebo zedník, či jiné povolání, kde nepotřebujete provozovnu, a chcete jako místo podnikání uvést adresu trvalého bydliště, je pro vás pronájem trvalého pobytu ideální volbou.

Chcete dostat děti na prestižnější školu

Po českého zákona, je každá základní škola povinná vzít žáka, který do ní spádově patří. Pokud chce rodič dítě umístit na jinou školu a škola nemá volné místo, je žák bez šance. Řešením je pronájem trvalého pobytu v blízkosti školy. Pražské školy mají mnohdy plné kapacity, proto mnoho rodičů využívá této možnosti.

Vaše skutečná adresa nebude veřejná

Někteří lidé využívají virtuální adresu kvůli anonymitě. Důvodů může být mnoho, nejčastějším bývají exekuce.

Jak si zajistit pronájem trvalého pobytu?

Pokud i vy potřebujete pronájem trvalého pobytu ke zjednodušení svého života, není nic snazšího, než otevřít web firmy-sidla.cz, kde si adresu snadno zajistíte.