Září 23, 2023
Ostatní

Dronová show – krásná podívaná, která může nahradit ohňostroj

Když se řekne dronová show, lidé si pod tím představí spoustu různých věcí. Někdo si představí pár létajících strojů na obloze, jiný vidí klasické drony, které tvoří moderní fotografie nebo snímá místo z netradičních úhlů. Drony však umí daleko víc. Například umí vytvořit dechberoucí show, kterou ocení každý divák – malý i velký. Nevíte, co si pod tím představit a co všechno vám může taková moderní show nabídnout? Chcete i vy zažít krásnou podívanou od společnosti MAGIC DRONES?

Dechberoucí show

Máte před sebou kulturní, hudební, sportovní nebo jinou akci pro úzký kruh lidí nebo širokou veřejnost? A chcete ji velkolepě zakončit něčím, co vám vytvoří jedinečnou atmosféru? Většinou to může být například ohňostroj, který bývá označován za zlatý hřeb večera. Nechcete sáhnout po ohňostroji? Chcete něco méně invazivního, bez výbuchů a doprovodných efektů? Dronová světelná show je tou pravou pro vás! Jde o show, která je realizována osvětlenými skupinami dronů, které jsou do puntíku synchronizované a létají v předem připravených a sestavených choreografiích. Na obloze se jednotlivé drony seskupují do různých leteckých formací, které poté mohou vykreslovat na nebi tvary, postavy, nápisy, obrazy, animace a mnoho dalšího.

3D balet

Jednotlivé show jsou precizně připravené a sestavené. Doplní je pečlivě vybraný hudební doprovod, který celou show ještě umocní a dotáhne k dokonalosti. Úžasná světelná expozice rozzáří noční oblohu a nabízí nádherné zakončení celého večera i dne. Jde o velmi příjemnou alternativu k ohňostroji a vědí to i v Nymburce, kde se rozhodli nový rok přivítat touto drone show, kterou si užili snad všichni. Využijte i vy možnost neotřelého a v našich podmínkách ještě ne tak známého nápadu, který nadchne a pozvedne každou akci.