Leden 19, 2020
Ostatní

Překvapte budoucí nevěstu jedinečným dárkem

Čeká vás svatba vaší nejlepší kamarádky? Ráda byste věnovala dárek nejen budoucím novomanželům, ale i samotné nevěstě? Překvapte ji originálním dárkem, který ji dojme, potěší i rozesměje.

Malý dárek

Každá nejlepší kamarádka by budoucí nevěstě měla věnovat alespoň malý osobní dárek. I když se zpravidla věnuje společný dar novomanželům, myslet byste měli i na udržování vztahu dvou nejlepších kamarádek. Co hezkého však budoucí nevěstě věnovat?

Vzpomínky

Hezkým dárkem je album vzpomínek či vzpomínkové video, které vaší nejlepší kamarádce připomene vše, co jste společně prožili. Vyzdobené vzpomínkové album může být velmi krásné a je skvělou vzpomínkou na společné chvíle. Sestříhané video však může být puštěno i večer po obřadu a potěší novomanžele i ostatní. Vzpomínky jsou tím nejkrásnějším, co nám v životě zůstává, proč je tedy nedarovat v takto důležitý den.

Relaxace

Budoucí nevěstu jistě potěší i darovaná dávka relaxace, kterou bude po všech přípravách na svatbu jistě potřebovat. Mnohdy potěší i poukaz na masáže, wellness víkend či jednodenní pobyt v lázních. Po svatbě si budou novomanželé užívat štěstí a hledat dávku odpočinku, který jim tento dárek může náležitě zprostředkovat. Wellness víkend však s kamarádkou můžete strávit také vy.

Dárek, který rozesměje

Darujte něco, co vaše kamarádka jistě nebude čekat, a to erotickou pomůcku, která rozesměje, ale také potěší. Zvolit můžete například Venušiny kuličky či erekční kroužky. Takovýmto dárkem kamarádku jistě neurazíte, naopak rozesmějete a možná i vyplníte skryté touhy. Skvělé je, že si dnes můžete tyto erotické pomůcky nechat zaslat celkem diskrétně až domů, nemusíte se obávat nepříjemných pohledů při nákupu erotických pomůcek.

Zážitek

Originálním dárkem je vždy také darovaný zážitek, který může mít adrenalinový charakter, relaxační, kulturní apod.