Listopad 17, 2019
Ostatní

Erotické sny – zdají se víc ženám nebo mužům?

Ať už je v oblasti lidského těla a zdraví mnoho probádáno a víme mnohem víc, než tomu bylo před třiceti a více lety, stále jsou věci, které nám jsou tak trochu záhadou. Například sny obecně. Kdy se zdají? Proč se zdají? A proč si je vlastně nepamatujeme? Sny jsou oknem do našich podvědomých tužeb a snů, říká se. Někdy to není úplně příjemné, když sníte o bohatém princi a vedle sebe máte manžela nebo máte-li lechtivý sen o někom, o kom by jistě být neměl. A jak je to vůbec s erotickými sny? Komu se zdají ve větším množství? Mužům nebo ženám? A jak je to vnímáno?

Erotické sny vládnou ženskému podvědomí

Ač to může mnohé překvapit, ženy v tomto směru sní častěji než muži. Mladí lidé sní o erotice víc, než ti starší. Proč právě ženy? V Německu přišli s jednoduchým vysvětlením. Feminismus se v posledních letech rozmáhá, hovory o sexu už nejsou takové tabu, jako tomu bylo kdysi. Ženy nacházejí svou sexualitu a nebojí se o tom otevřeně hovořit. Není tabu hovořit o erotických pomůckách, neuvádí je do rozpaků vibrátory, Venušiny kuličky a podobně. Nevnímají erotické sny jako něco pohoršujícího. Co s takovýmito sny dělat?

Rozhodně si tyto sny užijte!

V každodenním životě čeká spoustu lidí rutina, která se opakuje s železnou pravidelností. Do toho se přidává stres, únava, problémy, musí řešit nejrůznější situace, napětí. Domů tak chodíte vyčerpaní a znavení. Sny mohou pomoci v relaxaci. Pokud se objeví erotické sny – ať už o současném partnerovi, bývalém partnerovi nebo tom hezkém herci z televize, užijte si je. A kdoví, třeba vás takový erotický sen může inspirovat k tomu, co prožít se svým partnerem. Vyzkoušet nové erotické prádlo, udělat si uvolňující masáž a to všechno zakončit dlouhým milováním přesně, jako tomu bylo právě ve vašem snu.