Listopad 17, 2019
Ostatní

Karlovy Vary jsou naše nejvíce navštěvované lázeňské město

Karlovy Vary se řadí mezi statutární města a rozkládají se v západní části našeho území, na soutoku řek Teplá a Ohře, poblíž zalesněné oblasti CHKO Slavkovský les a Hradiště, což je vojenský újezd.

Privilegia královského města se oblasti dostalo od panovníka Karla IV.

V oblasti se nachází přírodní bohatství, které ovlivňuje i skladbu místního průmyslu, jež se především zaměřuje na jeho zpracování. Mezi nejrozšířenější patří minerální prameny, které se využívají pro výrobu balené minerální vody, jíž je město největším středoevropským producentem

Další hojně využívanou surovinou je kaolín, který využívá především místní závod pro výrobu porcelánu. S těmito obory souvisí i nabídka práce Karlovy Vary. Kromě těchto oborů zde můžete také pracovat v průmyslu sklářském, který se zaměřuje na výrobu skleněných produktů nápojových a dekorativních. Typickou specialitou Karlových Varů jsou i lázeňské oplatky a becherovka. Tyto produkty se vyrábějí v místním potravinářském a nápojovém průmyslu.

Velké množství pracovních míst nabízí i oblasti lázeňství, které je rozmístěno v pěti městských kolonádách.

Kde hledat volná pracovní místa?

Pokud i vy hledáte volnou pracovní pozici a to nejen v Karlových Varech, navštivte pracovní portál hitprace. Naleznete zde nabídku pracovních míst z celé republiky a celé řady různých oborů. Velmi široká je nabídka práce Zlín.

Pracovní portál nabízí nejen volná pracovní místa, ale pokud se zde zaregistrujete (registrace je bezplatná), můžete si nechávat zasílat aktuální nabídky volných pracovních pozic na e-mailovou adresu. Zvolit si můžete pracovní pozice konkrétních oborů či míst. Naleznete zde však také aktuální nabídky brigád.

Pokud jste zaměstnavatel, můžete se zde zaregistrovat a vkládat tak poptávku po nových zaměstnancích.