Září 23, 2023
Ostatní

Potřebujete pro obec dopravní značení?

Dopravní značení bere většina lidí jako samozřejmost, ale za jeho rozmístěním a instalací stojí mnoho práce. Není možné, aby na nějakém důležitém místě značení chybělo. Některá značení jsou trvalá a některá dočasná, ta se používají v případech, kdy dochází například ke stavebním pracím nebo úpravám vozovky. Dopravní značení zajišťují specializované společnosti, mezi které patří například TOP Znak s.r.o.

Jaké služby si můžete zajistit?

Společnost nabízí především pronájem dopravního značení, prodej dopravního značení, jeho instalaci, projektování DIO a také pronájem pracovní plošiny. Co se týče působnosti společnosti, nabízí dopravní značení Praha a také pro další lokality. V eshopu společnosti na Topznak.cz naleznete všechny druhy značek. Kromě dopravních značek zde naleznete také dopravní zařízení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy, příslušenství a komponenty. Co se týče pronájmu, můžete si u společnosti zajistit krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení.

Týká se veškerého svislého dopravního značení a dále také plastových směrových desek Z4, leitboyů Z5, přechodného vodorovného značení, přechodových lávek, dopravních kuželů, světelné signalizace aj. Samozřejmostí je možnost instalace dopravního značení, nabízí se vám kompletní realizace, abyste neměli se značením žádné starosti navíc. Lze namontovat nejen značení, ale také balisety, dopravní zrcadla, příhrady, lamelové značky a další. Společnost obstará rovněž nástřik vodorovného dopravního značení. Lze ho realizovat strojně i ručně. Vaše možnosti jsou široké a na webových stránkách najdete všechny informace, které potřebujete vědět.