Září 23, 2023
Ostatní

Vlastní nemovitost si můžete v Itálii koupit i vy

Většina lidí sní o vlastní nemovitosti. Když se však rozhodnete si nějakou nemovitost v tuzemsku koupit nebo postavit, pořádně se plácnete přes kapsu. Ceny nemovitostí jsou u nás velmi vysoké, v porovnání s ostatními evropskými zeměmi, kde mají mnohem vyšší platy a přitom jsou ceny jejich nemovitostí podobné těm našim. Pokud vám nepřijde jako výhoda bydlet v České republice, proč si zde kupovat předražený dům, když si ho můžete výhodně koupit třeba v Itálii.

Vlastní nemovitost v Itálii

Jen si to představte, v Itálii je mnohem vyšší životní úroveň, jde o krásné místo pro život, máte tam moře a teplé klima. Stále více Čechů začíná objevovat kouzlo zahraničních nemovitostí a kupují si je mnohem raději, než ty české. Může jít jak o místo pro život, tak i o místo pro podnikání. V dané nemovitosti můžete žít, používat ji pro rekreaci nebo ji pronajímat ostatním. Jsou vám k dispozici všechny druhy italských nemovitostí a objevovat je můžete díky portálu na https://italicahomes.com/cs. Zde si můžete vybírat z nemovitostí z celé Itálie, od domů až po byty, vily, hotely, farmy, pozemky a další. Hledání je na portálu snadné, nemovitosti můžete vyhledávat v konkrétních kategoriích, s pomocí mapky nebo i filtru.

U každé nemovitosti máte uvedeno vše potřebné, od ceny až po informace a fotografie. Pokud jste vždy toužili koupit si krásný dům u moře, proč si kupovat drahý dům v blízkosti českých měst, když můžete každý den vstát a užívat si krásy Itálie. Mezi nejpopulárnější lokality Itálie patří Toskánsko. Získat dům s výhledem na moře v Toskánsku (Haus mit Meerblick in der Toskana) není nic těžkého, stačí si ho na webu vybrat a realitní odborníci vám jeho nákup zajistí, společně s kompletním servisem. Na webu můžete najít odpovědi na všechny vaše dotazy a mnoho užitečných informací. Pokochejte se italskými nemovitostmi a třeba mezi nimi najdete takovou, kterou byste si přáli vlastnit.