Červenec 4, 2022
Ostatní

Chcete šokovat své publikum nebo hosty? Nechte na obloze předvést jedinečnou dronovou show!

Pokud jste pořadatelem městských slavností, sportovních utkání či velkolepých firemních večírků, jistě přemýšlíte, jak zaujmout hosty a návštěvníky. V dřívějších dobách byly jasnou volbou ohňostroje, ovšem s ohledem na životní prostředí, se ohňostroje ukázaly jako znečišťovatele ovzduší a půdy. Ohňostroje produkují množství odpadu, které dopadá na zem. Kromě toho jsou původcem toxinů, které se uvolňují do ovzduší a rozhodně nesvědčí lidským plicím. Vliv ohňostrojů na zvířata netřeba zdůrazňovat, je všeobecně známý.

Drony jsou použitelné opakovaně, neprodukují žádný odpad a dokáží předvést mnohem více – neuvěřitelnou světelnou show větší, než ohňostroje.

Jedinečnou světelnou drone show lez přizpůsobit tématicky

Nespornou výhodou světelné drone show je možnost přizpůsobení tématu vašemu přání. Chcete ukázat na obloze příběh vaší organizace, vaši svatbu, příběh vaší obce nebo města nebo pohádku na počest vašich dětí – s pomocí dronů je možné na obloze ukázat téměř vše.

Kreativita a fantazie jsou také „přáteli“ společnosti MAGIC DRONES, s.r.o., která předvádí úchvatné dronové show na noční obloze v České republice a na Slovensku. Tuto show uvidí i lidé vzdálení více než kilometr od místa letu.

Světelná show, která dokáže dojmout i rozesmát

Příběhy jsou to, co z nás dělá lidi. Mají vrozenou schopnost nás emocionálně propojit a vytvořit kolektivní pocit lidského spojení. Z vědeckého hlediska je známo, že setkávání s příběhy, které způsobují husí, zvyšuje hladinu oxytocinu, hormonu, který hraje důležitou roli v sociálních vazbách a zvyšuje pocity důvěry, soucitu a empatie.

To znamená, že emocionální dopad, který můžeme vytvořit vyprávěním příběhů na noční obloze pomocí dronů, daleko převažuje nad monotónním vlivem, který ohňostroje mají.

Ohňostroje, když vybuchnou, jsou vzrušující. Je to velká podívaná, ale dojme lidi hluboce? Dohání je to k slzám? Spojuje lidi psychologicky s hvězdami a vesmírem na prvotní úrovni?

Kreativita a fantazie jsou také „přáteli“ společnosti MAGIC DRONES, s.r.o., která předvádí úchvatné dronové show na noční obloze v České republice a na Slovensku. Tuto show uvidí i lidé vzdálení více než kilometr od místa letu.