Září 23, 2023
Ostatní

Vizualizace koupelny je bez investice do materiálů

Čeká vás rekonstrukce nebo dokonce výstavba koupelny, ale nemáte přesnou představu o její realizaci? Pak je ideální volbou vizualizace koupelny.

Vizualizace zviditelní návrh

Vizualizace koupelen ukáže navrhovanou koupelnu v reálné perspektivě. Nemusíte investovat do materiálu, abyste viděli, jak bude reálně vypadat vaše nová koupelna. Díky vizualizaci můžete provádět změny bez zbytečného používání materiálů, přesně spočítáte množství obkladaček i dlaždic a dalšího potřebného materiálu. Vizualizace se vytváří se vším co si vyberete, v konkrétních rozměrech a v daném provedení. Máte tak velmi reálnou představu budoucího vzhledu koupelny.

SOFI design – rádce a pomocník

SOFI design pracuje s profesionálním koupelnovým programem. Návrhy obdržíte v elektronické podobě. Jsou vypracovány v několika různých náhledech.

  • Co je potřeba pro vizualizaci koupelny?

Především jsou to skutečné rozměry a půdorys vaší koupelny. Dále je potřeba změřit výšku místnosti. Pokud se jedná o místnost umístěnou v podkroví, pak pohledy na jednotlivé stěny a zakreslené šikminy. Také je potřeba zaznamenat neměnné instalace – rozvody vody a odpadu, radiátor, šachtu, vodovodní výtoky, případnou kanalizaci pro WC. Do návrhu poznačte obklady a dlažbu a sanitární techniku, případně koupelnový nábytek.

SOFI design je profesionál ve svém oboru. Poradí s výběrem vhodných koupelnových obkladů i dlažby, s vybavením koupelny. Celý prostor navrhne tak, aby byl světlý a opticky co největší. Připraví 3d vizualizace koupelny, díky které uvidíte vaši budoucí koupelnu v reálném vzhledu. Všechny designové prvky sladí tak, aby byla v koupelně atmosféra co nejpříjemnější. Ke každému projektu přistupuje individuálně a dle požadavků klientů. Máte možnost vždy vše konzultovat s odbornými designéry. Na trhu působí dlouhou dobu, díky tomu studio získalo řadu cenných zkušeností. Vaše koupelna tak bude pohodlná a budete se v ní cítit dobře.