Září 23, 2023
Ostatní

Tento CRM systém je mocným nástrojem pro růst společnosti

Jakým způsobem může firma růst? Nejlepší možností je zdokonalit stávající procesy, zvýšit efektivitu, lépe vyhodnocovat současné postupy a lépe plánovat. Zdá se vám to jako příliš složité? Velké a úspěšné společnosti to dělají, ale nedokázaly by to bez nástrojů, které udělají tuto těžkou práci za ně. Nejmocnější zbraní, která vás učiní konkurenceschopnějšími, jsou CRM systémy. Ačkoliv jsou již široce používané, liší se mezi sebou a je vhodné vybrat řešení, které nemá na trhu konkurenci. Zvolte český Open Source CRM systém s názvem AutoCRM.

Čím je tento CRM systém tak jedinečný?

Každý firma na trhu se něčím liší, firmy mají různé obory podnikání i různou velikost a způsob, jakým fungují. Tento CRM systém je stavěný pro všechny společnosti a to díky tomu, že bude upraven na míru k vašim potřebám a bude se vyvíjet společně s vámi. Vezměte všechny činnosti, kterým se potřebujete věnovat, a ty budou implementovány do jediného nástroje – do systému AutoCRM. Ušetří vám to mnoho času, energie a navíc získáte přístup k datům, která jste dříve neměli k dispozici. Už nepotřebujete používat více programů, stačí vám už jen jeden jediný.

Systém má přehledné rozhraní a jednotlivé funkce jsou zde rozděleny do entit.

Můžete zde mít třeba projektové řízení, zaměstnance, klienty, správu kampaní, fakturaci, obchodní příležitosti a další. Z jednoho místa tak můžete řídit prakticky celou společnost a to odkudkoliv. Můžete z tohoto systému komunikovat s klienty i se zaměstnanci, přiřazovat jim práci, sledovat jejich harmonogram, efektivitu i docházku. Můžete si evidovat podrobné informace o klientech, vytvářet jim zde nabídky a také ji hromadně rozesílat newslettery. Možných funkcí je nespočet a do systému vám budou umístěny jen ty, o které budete mít zájem. Zjistěte více informací o tomto převratném systému na AutoCRM.cz, kde si ho můžete také zdarma vyzkoušet.