Září 26, 2020
Ostatní

Kvalitní stroje společnosti Konel

Pokud hledáte kvalitní stroje pro průmysl dřevozpracující, automobilový, gumárenský nebo třeba masný, obraťte se na společnost Konel Zlín. Kromě zmiňovaných oborů zde naleznete i další nabídku.

Společnost se zabývá opravami, modernizací a generálními opravami konvenčních obráběcích strojů. To vše mají na starosti zkušení mechanici. Během své činnosti vyměňují staré a nespolehlivé řídící systémy Další činností je instalace systémů dávkování vápna a výroby vápenného mléka, jež se využívá pro hygienizaci a neutralizaci v čistírnách odpadních vod, spalovnách a potravinářských závodech.

Objednat si můžete také stroje sloužící pro navíjení. Jejich ovládání je je jednoduché, zajišťuj jej dotykový displej. U strojů je možno nastavení rychlost a směr návinu, šířku cívky i pásku a další parametry.

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje se využívají pro konkrétní druhy činností. Společnost se zabývá nejen jejich návrhy, ale i konstrukcí a výrobou. Návrhy a výroba vycházejí z požadavků a potřeb zákazníků. Na všech činnostech s tím souvisejících se podílejí zkušení technici. Veškeré postupy a návrhy jsou vždy konzultovány se zákazníkem a celým pracovním týmem. Tyto postup jsou tak zárukou optimálního výsledku.

  • Druhy jednoúčelových strojů

Stroje pro detekci správně založených vodičů krimpovacího stroje zamezující výrobu vadných kusů.

Testery pro kontrolu těsnosti kanystrů, díky nimž dochází k eliminaci ztrát kapalin v kanystrech obsažených.

Stroje pro řízení míchacého zařízení, jež nejen řídí celou technologii, ale také dávkují směsi, kontrolují správnou teplotu a mají na starosti řízení různých míchacích programů. Zařízení je určeno pro výrobu směsi na nanovlákna. Další stroje naleznete na stránkách konel-zlin.cz.

Stroje pro obrábění dřeva

Dřevo je materiál, který nachází uplatnění v celé řadě různých oborů. Aby se s ním mohlo pracovat, je potřeba jeho dokonalé připravení pro další výrobu, to zajišťují dřevoobráběcí stroje, jež společnost také nabízí.