Září 23, 2021
Ostatní

Zbavit se vozu je dnes jednodušší, než kdy dříve

Žádné auto nevydrží v bezvadném stavu navěky a přijde čas, kdy je potřeba se ho zbavit. Mít nadbytečný automobil, to je velká přítěž a starost navíc. Mnoho lidí by se ho rádo zbavilo, ale nemůže si na to najít čas. Samozřejmě, není to tak snadné. To ovšem platilo dříve, když ještě neexistovala služba, kterou nabízí ZAHOTOVE.CZ. Svého vozu se můžete zbavit už do 24 hodin, bez papírování, bez cestování a především dostanete peníze ihned na ruku.

Jak výkup aut se ZAHOTOVE.CZ funguje?

Firma na ZAHOTOVE.CZ si je velmi dobře vědoma, že podmínky pro prodej vozů nejsou v Čechách zrovna ideální a že je s tím spojeno mnoho starostí. Rozhodla se proto všem řidičům vyjít vstříc s možností výkupu, který je snadný a opravdu rychlý. Nabízí pro autovraky výkup takovým způsobem, který vám nezabere čas, stačí firmu kontaktovat a do druhého dne si pro váš vůz přijede. Samozřejmostí je zde oznámení hrubé výkupní ceny předem. Pokud vám budou podmínky vyhovovat, můžete se těšit na to, že do druhého dne k vám technik přijede a vůz zcela zdarma odveze. Odvoz vašeho vozu bude zajištěn bez ohledu na vaší lokalitu, je tedy jedno, jestli jste hledali výkup aut v Liberci nebo v jiném městě.

Čistou výkupní cenu vám technik sdělí ihned po příjezdu, nejprve váš vůz prohlédne. Na výkupní cenu má vliv kompletnost autovraku, použitelnost náhradních dílů i aktuální výkupní cena železa. Může jít o pojízdný vůz, ale také o nepojízdný vrak. Firma vykupuje dokonce i užitkové nebo nákladní vozy a stavební stroje. Technik s vámi na místě sepíše kupní smlouvu a peníze dostanete zaplacené ihned v hotovosti. Výhodnější služba výkupu vozů v tuzemsku není, do druhého dne může být váš vůz prodaný, vy budete mít peníze v kapse a papírování vyřídí firma za vás. Vy dostanete následně protokol o ekologické likvidaci. Pokud se chcete zbavit svého vraku, neváhejte firmu na ZAHOTOVE.CZ kontaktovat a to telefonicky nebo prostřednictvím formuláře na webu.