Září 23, 2021
Ostatní

Tabletky na močové cesty obsahujúce účinný extrakt z echinacea

Objavuje sa u vás pálčivý pocit a bolesť počas močenia alebo neustále nutkanie? Potom to môže byť signál, že vaše močové cesty postihla infekcia v podobe zápalu. Príčin týchto zdravotných ťažkostí je niekoľko. Medzi najčastejšie faktory, ktoré vznik tejto choroby ovplyvňujú, patrí nedostatočná hygiena, prechladnutiu, nedostatočný prísun tekutín, cukrovka, vývojové chyby močovej trubice alebo sexuálna promiskuita.
Pre vhodnú intímnu hygienu si môžete objednať prípravky značky GYNELLA®.

Prevencia

Veľmi dôležitú úlohu, ako aj u ostatných zdravotných ťažkostí, hrá naša imunita. Samozrejmosťou je potom starostlivosť o telo. Dôležitý je dostatočný pitný režim. Aby boli močové cesty dostatočne vyplachovať, je potrebné im, počas dňa, dodávať dostatočné množstvo tekutín, ktoré dopĺňame pravidelne, nie jednorázovo. Ideálne sú čistá voda alebo bylinné čaje, zaobstarať si môžete aj také, ktoré sú vhodné práve pre močové cesty.
Veľkú úlohu hrá tiež intímna hygiena. Používajte prípravky, ktoré nenarušia vaginálnu mikroflóru, vhodné nie sú prostriedky parfumované. Ideálnou voľbou je značka GYNELLA®. Dôležité je tiež znížiť riziko prechladnutia a to aj v lete, v prípade mokrých plaviek. Berte si so sebou na pláž vždy aspoň jedny náhradné a nezostávajte v tých mokrých. Imunitu podporíte vhodnou stravou a dostatkom pohybu. Len tak telo môže ľahšie bojovať proti prípadnej infekcii. Močovým cestám neprospievajú potraviny s vyšším obsahom soli. Imunitu podporíte bylinkou echinacea. Vyskúšať môžete tiež tablety na močové cesty.

Doplnky stravy

Spoločnosť GYNELLA® ponúka, okrem hygienických prípravkov, aj doplnky stravy, ktoré sú vhodné práve na močové cesty. Jedná sa o veľmi unikátne spojenie látok, ktoré podporujú preplachovanie močových ciest, prirodzenú imunitu a priaznivé baktérie. Echinacea v prípravku obsiahnutá pomáha obnovovať zdravé fungovanie močových ciest a podporuje našu prirodzenú imunitu.