Duben 21, 2021
Ostatní

Posuvné dveře jsou elegantním řešením, které šetří prostor

Výběr interiérových dveří je někdy oříšek. Pokud rekonstruujete interiér nebo jste si postavili dům a hledáte vhodné řešení pro dveře, tak se s výběrem neunáhlete. Existuje mnoho možností, obzvláště ve velkých interiérech. Pokud se vám však klasické dveře příliš nelíbí nebo máte v interiéru málo místa, klasické dveře jsou nepraktické a mnohem lepším řešením jsou posuvné dveře. Jde o vysoce luxusní řešení.

Dveře zabírají poměrně mnoho místa, často bouchají při průvanu a představují i určité nebezpečí při otevírání, obzvláště pro malé děti. Výhody posuvných dveří zajisté oceníte.

Druhy posuvných dveří

Specialistou na posuvné dveře je obchod Udosk.sk, který nabízí 2 druhy těchto dveří – posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře vedle stěny. Posuvné dveře do pouzdra jsou velmi estetické a celý mechanismus dveří je u tohoto provedení ukrytý ve stěně. Celé pouzdro se usadí do příčky, takže je pořízení těchto dveří vhodné do novostaveb a při rekonstrukcích. Posuvné dveře vedle stěny vypadají rovněž krásně a vyrábí se ve variantách se zárubní nebo bez zárubně. Můžete mít jak jednokřídlové, tak i dvoukřídlové dveře. V eshopu najdete konkrétní nabídku i bližší informace.

Střešní okna

Nabídka eshopu Udosk.sk je mnohem širší a kromě posuvných dveří zde můžete pořídit kvalitní střešní okna. Každý má na střešní okna jiné požadavky, proto společnost nabízí různé druhy střešních oken. Mohou se lišit například ve způsobu otevírání, tedy jestli se budou vyklápět nebo jestli půjde o střešní výlez. Dnes jsou podkrovní prostory často využívány k bydlení a tak se požadavky na střešní okna stále zvyšují. Součástí nabídky oken je také oplechování a těsnící lemování. Vždy se vyplatí nakupovat tento druh sortimentu tam, kde mu rozumí. Pokud byste si nevěděli s výběrem rady, neváhejte eshop kontaktovat, rádi vám zde s výběrem vhodného řešení poradí.