Září 23, 2023
Zajímavosti

Drobné opravy vozu na počkání

Auto již dávno není žádným luxusem, ale předmětem denní potřeby. Proto může být každá závada citelným zásahem do chodu rodiny. Čekat několik dní na opravu v servisu může být pro mnohé motoristy nepředstavitelné. Existují ovšem výjimky, jako je autoservis Hlučín, který provádí drobné opravy na počkání. Navíc v tomto autoservisu najdete veškeré služby pro motoristy prakticky pod jednou střechou.

Služby autoservisu Hlučín

Na počkání se v tomto servisu odstraňují veškeré drobné závady. Bez dlouhého čekání vám zde provedou i takové běžné úkony, jako je seřízení geometrie náprav, čištění a plnění klimatizace, výměna provozních náplní (motorových a převodových olejů či brzdové kapaliny) a jiné méně rozsáhlé zásahy. Potřebu rozsáhlejších oprav je třeba předem objednat, a to buď formou osobní návštěvy, nebo prostřednictvím telefonu. Jakmile v dohodnutém termínu své vozidlo přistavíte, provedou automechanici jeho zevrubnou kontrolu a připraví kalkulaci oprav. Pokud by se v průběhu oprav vyskytla nutnost navýšení původně dohodnuté ceny, uvědomí autoservis majitele telefonicky a požádá jej o schválení vyšší částky.

Další služby

Stále vyhledávanější službou je příprava vozidel na povinnou kontrolu v STK. Autoservis Hlučín vozidlo prohlédne a odstraní všechny případné závady, které by STK odhalila. Pro majitele to znamená jistotu, že jeho plechový miláček je bez závad a kontrolou v STK bez problémů projde. Jednou z častých oprav je výměna čelního skla a také montáž zabezpečovacích systémů a tažných zařízení. K zabezpečení aut montuje Autoservis Hlučín zámek řazení od výrobce Misterlock. Pro případ vypátrání odcizeného vozu je vhodný systém Sherlock. Tažné zařízení montuje autoservis od firem Bosal, Hook a dalších.

Pneuservis

Součástí autoservisu Hlučín je i pneuservis, kde je možné si nechat pneumatiky vyměnit, opravit nebo koupit nové. Také se zde provádí seřizování geometrie náprav, a to pomocí 3D laserové geometrie Hermann Megaline Ssence 600. V databance tohoto přístroje má autoservis data více než 20 tisíc osobních a užitkových vozidel nejen z Evropy.