Červen 8, 2023
Zajímavosti

Zviditelněte efektivně svou společnost

Vyrábíte skvělé produkty, poskytujete úžasné služby, ale odbyt není podle vašich představ? Pravděpodobně to bude tím, že potencionální zákazníci nebo klienti o vás neví a je ten správný čas investovat alespoň do malé reklamy. Správná propagace a reklama může být, zejména pro začínající společnosti, rozhodující pro její úspěch na trhu. Zkuste naše tipy na malou reklamu s nízkou investicí.

Reklamní plachty jsou vidět všude

Pokud sídlíte ve vlastní budově nebo máte možnost pronájmu jiné, nechte si zhotovit reklamní plachtu, kterou nikdo nepřehlédne. Návrh a následný tisk bannerů vybírejte pečlivě. Lidé často nestihnou nebo nechtějí číst banner celý, proto omezte množství informací na minimum. Reklamní plachta má za úkol hlavně upoutat pozornost a dostat do povědomí lidí název vaší společnosti. Když pak někdy uvidí název nebo logo firmy znovu, budou mít pocit, že ji již znají a je mnohem větší šance, že vašich služeb využijí.

Jezdíte na veletrhy

Pokud jezdíte na různé veletrhy, předváděcí nebo reklamní akce či prezentace, neobejdete se bez kvalitního Roll upu, který skvěle upozorní na váš nabízený produkt nebo službu. Roll up se dá snadno převážet a jejich instalaci sami zvládnete během pár minut. Roll upů můžete mít více druhů a v konstrukci je střídat podle potřeby.

Reklamní letáky jsou základ

Pro někoho jsou reklamní letáky otravné, ovšem stále větší počet lidí se vrací k jejich prohlížení a listování v nich. Tisk reklamních letáků jsou nízkou investicí, která se vám vrátí. Letáky můžete mít klasické nebo s lomem. Reklamní letáky také skvěle využijete při prezentaci vašeho výrobku nebo služby.

Vše v jedné tiskárně

Společnost ABC tiskárna patří mezi profesionální společnosti, které vám vytvoří návrh přesně podle vašich přání a zadaných požadavků a vše vytiskne kvalitními barvami.