Září 23, 2023
Zajímavosti

Udělejte dětem radost originální peněženkou

Pokud chceme učit děti finanční gramotnosti, díky které se mohou v dospělosti vyhnout zbytečnému zadlužování, je ideální, abychom jim již od školního věku umožnili hospodařit s malou finanční částkou, kterou budou dostávat formou kapesného či jako odměnu za vykonanou práci. Částka by měla být vyplácena pravidelně a měla by mít pevně stanovenou výši.

Pokud se k tomu rozhodneme, také bychom jim měli pořídit něco, do čeho si budou peníze ukládat. Jednou z možností je spořící prasátko a další pak dětská peněženka.

Kvalita za přijatelnou cenu

Široký výběr velkého množství různých modelů nabízejí peněženky AHAL. Vybírat tak můžete peněženky různých pestrobarevných motivů nebo s motivy oblíbených hrdinů. Pro výrobu dětských peněženek se nejčastěji používají umělé materiály a zapínání je řešeno formou suchého zipu. V nabídce se objevují také praktické varianty se šňůrkou, která umožňuje zavěšení na krk. Samozřejmostí jsou modely určené jak pro kluky, tak i pro děvčata. Děvčata si oblíbí peněženky s obrázkem Minie, poníků, princezen nebo s motivy pohádky Ledové království. Kluci dají přednost Spidermanovi, Mickey Mousovi nebo autíčkům.

Kromě klasické peněženky e-shop nabízí i peněženky na mince, které se dají použít také jako pouzdro na autobusovou kartu.

Někteří rodiče dávají přednost peněženkám textilním, které mají voskovanou povrchovou úpravu, díky níž se peněženka snadněji udržuje v čistotě.

Pokud hledáte hezký dárek, může to být právě peněženka dětská.

E-shop AHAL však nenabízí pouze peněženky dětské, ale můžete si zde vybrat různé modely peněženek dámských i pánských. Jsou vyrobeny převážně z kůže, což je materiál, jež je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Co se designu týká, volit můžete z různých jednobarevných nebo barevných variant.