Září 23, 2023
Zajímavosti

Obdarujte známé a kolegy milým dárkem

Ačkoliv jsou Vánoce nejpříhodnějším časem k obdarování vašich známých, kamarádů a kolegů nebo zaměstnanců, příležitosti k dávání dárků nejsou potřeba a udělat radost můžete i jen tak, bez důvodu. Problém nastává ve chvíli, kdy chcete obdarovaného opravdu zaujmout a potěšit a neodbýt ho prvním dárkem, který v supermarketu uvidíte. Společnost Frutiko již dávno není pouze specialistou na úžasné ovocné a čokoládové pugéty, kterými nikdy nic nezkazíte, ale v jejich nabídce toho objevíte mnohem více. Vybírání dárků na jejich e-shopu se pro vás stane zábavou.

Dárek, který potěší

Dárek k Vánocům, který potěší a neskončí na dně skříně je někdy těžké vybrat. Vánoční kytička nebo vánoční strom vytvořený pouze z čerstvého lahodného ovoce a luxusní belgické čokolády, která se rozplývá na jazyku, potěší zcela jistě každého. Opravdovost a fantazie s jakou jsou „květiny“ vyráběné, nenechá nikoho na pochybách, že jste si dali s výběrem dárku záležet.

Pokud chcete raději darovat živé květiny, využijte možnosti vánočního balení. Společně s vánočně zabaleným netradičním cukrovím, budou květiny skvělým dárkem pro kolegyni nebo zaměstnankyni.

Vánoční svícny, dárkové koše, vánoční věnce, originální kolekce jsou jen některými z mnoha produktů, které objevíte na frutiko.cz.

Pořádáte oslavu?

Pokud se chystáte na oslavu, ať už rodinou nebo firemní, očekává se, že něco přinesete. Dárky na oslavy v podobě lahodné kytice z čokolády, ovoce nebo malých dortíků potěší každého oslavence nebo hostitele a vy budete za „hrdinu“ dne.

Rozvoz až k vašim dveřím

Pokud nemáte cestu do Prahy nebo Brna, kde má firma Frutiko své pobočky, nezoufejte. Firma zajišťuje rozvoz po celé republice nejen během všedních dnů, ale i víkendů a svátků. Produkty se převáží ve speciálních termoobalech, které je udržují při správné teplotě, proto se k vám dostanou vždy čerstvé a neponičené.