Září 23, 2023
Zajímavosti

Chcete si zajistit levnou dovolenou v Chorvatsku?

Každé léto připomínají evropské silnice trasy kočujících novodobých Nomádů. Většina turistů míří na jih k moři a pro Čechy je jejich zaslíbenou zemí Chorvatsko. Láká je sem čisté Jaderské moře, členité pobřeží, přírodní krásy zejména v chorvatských národních parcích a v neposlední řadě příbuznost jazyků. Každý dává přednost jinému typu ubytování. Někdo se spokojí s kempem, jiný chce mít pohodlí, které jim poskytne hotel, penzion nebo apartmán.

Jak najít levnou dovolenou?

Většinou jsou rozhodujícím kritériem peníze. Nejlevnější dovolená v Chorvatsku nemusí být jen v kempech. Můžete si ji v dostatečném předstihu zajistit i v jiných ubytovacích zařízeních. Pomůže vám největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, který najdete na internetu pod označením Ubytování v Chorvatsku.

Co portál nabízí?

Především je zde pestrá nabídka ubytovacích kapacit nejrůznějšího typu. Bezkonkurenční výhodou při vyhledávání vhodného ubytování je skutečnost, že budete jednat přímo s majitelem daného ubytovacího objektu. Odpadne tak prostředník, kterým je obvykle cestovní kancelář, které byste navíc zaplatili provizi. Vedle ubytování najdete v portálu také mnoho užitečných informací týkajících se například aktuálních objížděk, počasí, ale také třeba mapy ostrovů a Národních parků. Součástí portálu jsou také recenze ostatních turistů, které vám mohou pomoci při výběru. Na stránkách portálu si můžete s ostatními vyměňovat zkušenosti, nebo se dotazovat na nejrůznější věci.

Jak hledat vhodné ubytování?

Pokud se s rodinou dohodnete kam na dovolenou k moři, tedy na konkrétním regionu a termínu, zadáte tyto základní údaje do příslušné kolonky a připíšete i počet osob, pro které požadujete ubytování. Poté svůj e-mail, na který vám budou přicházet jednotlivé nabídky. Díky přímému kontaktu na majitele se budete moci domlouvat na podmínkách. Abyste si mohli udělat přesnou představu kde je daný hotel, penzion či apartmán umístěn, jak je vybaven interiér i jednotlivé pokoje, připravil portál Ubytování v Chorvatsku novinku v podobě videoprezentace každého objektu.