Září 26, 2020
Ostatní

Jakou úklidovou techniku používají profesionálové?

Úklid je odjakživa prací, kterou si lidé snaží ulehčovat. Pryč jsou doby, kdy bylo potřeba vše dělat ručně, k dispozici máte mnoho moderních strojů, se kterými zaberou jinak náročné práce jen minimum času při minimální námaze. Pokud je vaším cílem zajistit co nejefektivnější úklid, je zapotřebí používat profesionální techniku. V České republice je nejlepším dodavatelem tohoto sortimentu společonst Unikont Group, která vám od předních značek dodá tu nejlepší možnou úklidovou techniku. Níže si představíme, jaké možnosti se vám nabízejí.

Venkovní úklidová technika

Úklid venkovních prostorů je nejjednodušší, když se k němu použije Multicara. O co se vlastně jedná? Multicar je německou značkou kompaktních nosičů nástaveb a transportérů. Tato značka má dlouhou tradici a pokud se v oboru vyznáte, jistě jste o ní mnohokrát slyšeli, například pod lidovějším označením „multikára“. Tato multifunkční vozidla lze použít k široké škále použití a pokud hledáte univerzálního pomocníka, jen těžko byste našli rovného konkurenta. Značka slaví na více než 80-ti leté tradici a v České republice i ostatních zemích je velmi oblíbená. U vozidel Multicar máte možnost více než 100 druhů nástaveb, které vám umožní zvládnout těžké práce všeho druhu ve stavebnictví, zahradnictví, ale i dalších oborech. Stroje si můžete prohlédnout přímo na webu Unikont.cz.

Vnitřní úklidová technika

Pravidelné uklízení vnitřních prostorů je namáhavé a v dnešní době je téměř nepředstavitelné, pokud by se provádělo ručně. Nejlepší možností je úklidová technika, která zajistí kvalitní čištění s co nejmenší námahou. Pro hladké a tvrdé povrchy nejlépe využijete mycí podlahové stroje scrubmastery. Scrubmaster B 12 je kompaktní stroj, který se skvěle využije v menších prostorech, jelikož je snadno ovladatelný a jeho disková kartáčová hlava dokáže vyčistit i prostory blízko okrajů. Jelikož je scrubmaster lehký a můžete jeho rukojeť složit, velmi snadno se přenáší a můžete ho tak bez problémů dostat na všechna místa, která potřebujete vyčistit.